Meny

Barn
2-års sangsamling
Undrekveld og 4-års bok
Skattejakt og 6-års bok
Legoklubben
Tårnagenter
Spesialagenter
I fyr og flamme
Lys våken
Hvitveisen og Blåveisen
Etter skoletid
Familiegudstjenester

Baby
Dåp
Babysang
Åpen barnehage

Ungdom
Konfirmant 2019
Reload
Ten-In

Risør Motettkor
Info

Arrangement
Fellesskapskveld
Kirkebasar
Konsert
Kulturkveld
Markedsdag
Temakveld
  Utskriftsvennlig side

 

  

Menighetene i Risør har følgende ansatte


 

Kirkeverge/daglig leder:

Ingvar Lillehammer 

i.lillehammer@risor.kirken.no


Telefon: 37 15 00 12
mobil: 47236299

Sekretær:annabelle

Annabelle Green Lundberg

sekretaer@risor.kirken.no 
Telefon: 37150321 


 


 

 

Sogneprest: Inger Øybekk

Email: inger@risor.kirken.no

Mobil: 94433520


Sokneprest:
Albert Martin Walla
a.walla@risor.kirken.no 
Telefon: 92292409
 

Organist:

Tor Morten Halvorsen
tmh@risor.kirken.no
Telefon: 91626300

Organist:

Jan Egil Berg
janegil@risor.kirken.no Telefon: 48
 25 32 00

Trosopplærer:      

Laila Stensvold

laila@risor.kirken.no  

 Telefon: 95098807

Menighetsforvalter,
Risør:

Eileen Liborg Basma
eileen@risor.kirken.no
Telefon: 37 15 03 21
Menighetsarbeider, Søndeled:

Torgeir Øverland
torgeir@risor.kirken.no
Telefon: 37 15 61 31

Prostidiakon 

 

 

 

 

 

 


Per Emanuelsen

pe–em@online.no

Telefon: 97719173


Kirketjenere / kirkegårdsarbeidere:

Jon Olav Hovland
 

Ivar Tormod Eidet
tormod@risor.kirken.no
Telefon: 90 12 97 70
 

Einar Rundholt

Telefon: 90510443

Klokkere:
Risør:

Frydendal:
Personer – Lisbeth
Søndeled:
Lisbeth Leivann
 

Se tidligere utgaver »
KALENDER
16 Desember
11:00 Gudstjeneste, Sandnes bedehus
24 Desember
11:00 Institusjonsgudstjeneste i Frydenborg Senteret
15:00 Gudstjeneste, Frydendal kirke
16:00 Gudstjeneste, Søndeled kirke
16:15 Gudstjeneste, Risør kirke
25 Desember
11:00 Gudstjeneste, Risør kirke
26 Desember
11:00 Gudstjeneste, Krabbesund bedehus
11:00 Gudstjeneste, Søndeled kirke
30 Desember
11:00 Institusjonsgudstjeneste i Frydenborg Senteret

Den Norske Kirke
Søk i kirken.no:
  
Linker
»
»
»
»
Størst av alt
Brukerpålogging

Brukernavn:

Passord:

Risør kirkelige fellesråd

Kirkegaten 1              
Postboks 297                          
4953 RISØR
Tlf.:
37 15 03 21                          
Faks.:
37 15 22 54
E–post:
kirkevergen@risor.kirken.no 
Copyright © 2015 Risør kirkelige fellesråd. Powered by KWeb fra kirkedata.no